Bezpłatne zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2023/2024

Proces edukacyjny w naszym przedszkolu wspierają nauczyciele i specjaliści:

• Logopedia - mgr Anna Nowak ( raz w tygodniu- środa.)
  • Zajęcia korekcyjno-kompensacyjnych- mgr Beata Wrońska ( dwa razy w tygodniu - wt. śr.)
  • Terapia reki - mgr Katarzyna Panek (raz w tygodniu - poniedziałek.)
  • Zajęcia z pedagogogiem specjalnym mgr Magdalena Piasecka ( dwa razy w tygodniu -czw. piąt.)
  •                              oraz firmy zewnętrzne:
  • Zajęcia taneczno- muzycznye - Pan Dawid (raz w tygodniu - piątek)
  • Audycje muzyczne organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Wiśniowej Górze (raz w miesiącu- wtorek)
  • Zajęcia z lego-robotyki - kreatywność ( raz w tygodniu - wtorek )

Płatne zajęcia dodatkowe uzgodnione z rodzicami:

• Zającia  sportowe z piłką- Klub LZS Justynów Damian Lewosiński ( raz w tygodniu - czwartek)
  • Zajęcia z angielskiego - Colori de Mondo - kultura i edukacja (raz w tygodniu - poniedziałek)

Zajęcia ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej, zajęcia muzyczne i plastyczne są prowadzone na bieżąco przez nauczycieli poszczególnych grup w ramach podstawy programowej.